Nevíte si rady s online marketingem? Tvorba, administrace stránek či profilů na sociálních sítích a internetu (Facebook, Twitter, You Tube), SEO optimalizace a PPC kampaně jsou pro Vás velkou neznámou? Nevadí, rádi Vám se vším pomůžeme.

Internet je nejrychleji se rozvíjející médium na světě a proto také nejpoužívanější komunikační kanál. Buďte se svými obchodními partnery, zákazníky i tiskem neustále ve spojení.

Facebook

Představte si na jednom místě stamiliony potenciálních zákazníků, které můžete cílenou kampaní oslovit podle věku, pohlaví, lokality a mnoha dalších faktorů. Využitím sociálních sítí získáváte konkurenční výhodu, která je v dnešní době rozhodující. Ať už jste drobný podnikatel nebo střední firma, založení profilu je díky nízkým cenám dostupné i Vám.

Kromě vytvoření a správy profilu poskytujeme také další služby například péči o fanoušky a skupiny, nápadité soutěže, tvorba PPC reklamy, pravidelné vyhodnocení, zasílání pravidelných reportů.

SEO optimalizace

Cílem SEO optimalizace je umístění internetových stránek Vaší společnosti na předních pozicích ve výsledcích vyhledávačů, díky nimž přivedete na své stránky mnoho nových zákazníků. Mají Vaše stránky problém s malou návštěvností? Nejpravděpodobněji je Vaši potenciální zákazníci nemohou najít. Většina lidí totiž k vyhledávání na internetu používá tzv. vyhledávače. Je čas na změnu! Dostaneme Vás na přední pozice nejpoužívanějších vyhledávačů.

SEO optimalizace v současné době využívají nejen velké korporace, internetové obchody, ale také malé společnosti i začínající podnikatelé.

Moonshine Alexandra Grace Freshchest Megastar Vibrant