Měření návštěvnosti v obchodních centrech a administrativních budovách je dnes naprostou samozřejmostí. Moderní technologie umožňují měřit návštěvnost různými technologiemi, kdy některé z nich jsou více efektivní a téměř 100%. Měřením návštěvnosti získáte velmi užitečné informace, se kterými je zapotřebí dále pracovat, abyste je využili v nejvyšší možné míře.

Zajištění měření návštěvnosti

Pokud systémem počítání návštěvnosti ve Vaší budově ještě nedisponujete, poradíme Vám ve spolupráci s naším partnerem jakou technologii měření zvolit. Na základě Vašich potřeb navrhneme optimální řešení, připravíme projekt a zajistíme instalaci. V rámci tohoto řešení dále provedeme školení na obsluhu softwaru, který je dodáván s počítacím systémem.

Vyhodnocování návštěvnosti

Máte statistiky, ale nevíte si rady s jejich vyhodnocením? Neovládáte práci s tabulkami, grafy a přehledy tak, jak byste potřebovali? I v tomto případě se na nás můžete obrátit. Průběh návštěvnosti můžete sledovat v rámci dne, týdne, měsíce nebo jednotlivých sezón i let. Společně dojdeme k závěrečnému vyhodnocení Vámi dodaných údajů.

 

Moonshine Alexandra Grace Freshchest Megastar Vibrant