Komplexní služby v oblasti marketingu a reklamy.

Společnost Sign panels CZ s.r.o. se od svého vzniku zabývá problematikou zvyšování návštěvnosti a podporou marketingu v obchodních centrech. Nákupní chování se vyvíjí a obchodní centra svádí konkurenční boj o svého zákazníka. Chceme být Vašim partnerem a zaměřujeme se proto na detail, Vaše potřeby a cíle. Náš tým je tvořen profesionály ve svém oboru, můžeme Vám tak nabídnout kvalitní služby a atraktivní nápady. Naším cílem je nejen Vaše spokojenost, ale také spokojenost Vašich zákazníků.

Návštěvnost v obchodních centrech

Měřením návštěvnosti to začíná, vyhodnocováním statistik ale nekončí. Pomůžeme Vám při vyhodnocování návštěvnosti, ať již zpracováním dalších užitečných reportů, které automatické systémy nezvládají, tak i se závěrečným vyhodnocením a zároveň doporučením jak dále s návštěvností Vašeho centra pracovat.

Spokojenost zákazníků, úspěšnost obchodního centra

Zajímá Vás názor zákazníků? Chcete vědět, zda jsou spokojeni s Vašimi službami a nabídkou obchodů? Zaměříme se na pravidelný monitoring spokojenosti zákázniků ve Vašem centru. Jedině tak můžete zůstat jejich jedničkou. Získáte pravidelný report a doporučení s tím, co Vaše zákazníky zajímá.

Tým na míru

Díky dlouholetým zkušenostem v našem týmu pracují profesionálové ve svém oboru. Zajistíme Vám marketingové akce na klíč, tiskové materiály, reklamní produkci nebo kompletní mediální prezentaci. Využít můžete všech nabízených služeb nebo si postavit svůj agenturní tým dle Vašich představ.

Moonshine Alexandra Grace Freshchest Megastar Vibrant