Výstavní a prezentační systémy nejsou určeny pouze na výstavy a veletrhy, ale upotřebíte je také ve Vašem centru! Využijte ucelené nabídky mobilních prezentačních systémů. Pořádáte pro zákazníky promo akci? Potřebujete připravit „stanoviště“? Vyberte si z prezentačních stolků, které podpoří Vaši image. Připravili jste pro zákazníky speciální nabídku? Řekněte jim o tom prostřednictvím nepřeberného množství skládacích a přenosných bannerových systémů nebo reklamních „A“ stojanů a poutačů. Tyto systémy Vám například pomohou se sjednocením prezentace Vašich nájemců.

Prezentační bannery a roll-up systémy

Skládací a lehké přenosné nosiče reklamy. Vynikají svou lehkostí a jednoduchou instalací, kterou bez problémů zvládne jeden člověk. Vybrat si můžete z několika druhů skládacích konstrukcí s různými rozměry. Velkou roli při výběru vhodného prezentačního banneru hraje četnost vyměňování reklamního sdělení.

Prezentační stolky a stěny

Využijte promo stolků i ve Vašem centru. Jednoduchá instalace, profesionální vzhled. Uplatníte je na svých marketingových akcích, jako stanoviště nebo jako informativní stánek.

Reklamní stojany a poutače, rámy

Sjednoťte komunikaci Vašich nájemců. Využijte reklamních stojanů či poutačů, pro jednoduchou prezentaci můžete zvolit jednu variantu z široké nabídky rámů na plakáty.

Přenosné zábrany

Barier system patří k nepostradatelné výbavě obchodního centra. Označte Vašim zákazníkům cestu během marketingové akce či výstavy. Vybrat si můžete z různých provedení a podle více druhů využití (lanové či páskové).

Moonshine Alexandra Grace Freshchest Megastar Vibrant