Cedulky, štítky, tabule, piktogramy – to je orientační systém. Dělíme jej na venkovní a vnitřní, jeho základní funkcí je usnadnit orientaci Vašim zákazníkům. Vhodný orientační systém by měl být jednoduchý, přehledný, srozumitelný, ale zároveň musí plnit i funkci estetickou. Systémy jsou vyráběny z různých materiálů mezi něž patří plexisklo, PVC či různé druhy kovů. Materiál volíme především podle toho, kde bude orientační systém umístěn.

Venkovní značení

Zajistíme Vašemu centru nejen odpovídající světelnou reklamu a označení budovy pomocí komponentů určených pro exteriér – panely, totemy, pylony, štíty, tabule, světelné znaky a loga, ale rádi Vám navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme reklamu podle Vašich představ tak, abyste byli pro oči každého nového zákazníka nepřehlédnutelní.
U exteriérového orientačního systému klademe důraz na stabilitu a bezpečnost. Venkovní konstrukce jsou většinou eloxované či lakované.

Interiérový navigační systém

Chtěli byste nový design orientačního systému nebo jen potřebujete aktualizovat jeho údaje? Nabízíme kompletní navigační systém ve Vašem centru – mapy, označení pater, cedule, štítky u dveří, směrovky i piktogramy. Spokojený zákazník ví, kde co najde. Koukne do mapy a vidí. Připravíme pro Vás přehledný a jednoduchý navigační systém ve Vaší budově.

Moonshine Alexandra Grace Freshchest Megastar Vibrant