Pomůžeme Vám najít správnou marketingovou strategii. Strategii nejen pro komunikaci a další prezentaci budovy. Náš tým Vám navrhne optimální řešení pro Váš projekt. Většina moderních administrativních budov je spojena s nákupní zónou pro zákazníky. Pomůžeme Vám, aby vše správně fungovalo.

Obsazenost administrativních budov

Jsme Vaším partnerem při vytváření strategie obsazování budovy potenciálními nájemci. Připravíme vhodnou podobu komunikace na pronájem administrativních prostor a zároveň se zaměříme na optimální tenant mix v obchodní pasáži.

Vhodná prezentace administrativních budov

Externí a interní komunikace potřebuje jasná pravidla a jednotný vizuální styl. Navrhneme, připravíme a zrealizujeme ideální řešení celé komunikace. Vyrobíme orientační a navigační systém, připravíme inzerci na volné jednotky či vytiskneme a ukotvíme reklamnní plachty.

Zaměřeno na klienty

Hlavním cílem je spokojenost Vašich klientů. Zjistíme, co Vaši zákazníci potřebují, uvítají nebo s čím jsou spokojeni. Zrealizujeme kompletní výzkum a společně vyhodnotíme jeho výsledky, které Vám pomohou v dalším rozhodování.

 

Moonshine Alexandra Grace Freshchest Megastar Vibrant